OBI Bytom

obi bytom godziny otwarcia

Obi Bytom na ulicy Chorzowska 86, to sklep z narzędziami do ogrodu oraz materiałami budowlanymi. Sklepy Obi od lat są cenione na Polskim rynku. Obi Bytom godziny otwarcia, telefon oraz inne dane – to wszystko znajdziesz poniżej. Bytom ma sklep budowlany OBI dla ogrodników, majsterkowiczów i fachowców.

OBI Bytom godziny otwarcia

Obi Bytom ul. Chorzowska 86 godziny otwarcia:

Poniedziałek 06:30 – 22:00

Wtorek 06:30 – 22:00

Środa 06:30 – 22:00

Czwartek 06:30 – 22:00

Piątek 06:30 – 22:00

Sobota 07:00 – 21:00

Niedziela zamknięte

obi bytom godziny otwarcia
OBI Bytom Godziny otwarcia, telefon ul. Chorzowska 86

OBI Bytom ul. Chorzowska 86

ul. Chorzowska 86
41-910 Bytom

OBI Bytom Chorzowska telefon email

Infolinia OBI: +48 800 624 624
E-Mail: market_pl006@obi.pl

Skąd wzięła się nazwa „Obi”? Jest to słowo „hobby” po francusku. Dwaj niemieccy założyciele Obi, Emil Lux i Manfred Maus, przejęli koncepcję z Ameryki, gdzie zaczęto łączyć wiele małych sklepów specjalistycznych w jeden duży i w ten sposób sprzedawać wszystko w jednym miejscu. Pierwszy targ Obi powstał w 1970 roku w Hamburg-Poppenbüttel.
Obecnie sklep Obi posiada od 40 000 do 60 000 artykułów, w zależności od lokalizacji sklepu. Celem Obi jest głównie majsterkowanie w domu, ale nawet fachowcy znajdą wszystko, czego potrzebują. Sklep Obi oferuje artykuły z różnych dziedzin: ogród, materiały budowlane i komponenty, a także oferowane narzędzia, akcesoria sanitarne i wyposażenie wnętrz. Nieważne, czy chcemy wyremontować swój dom, czy też tylko zbudować piaskownicę lub plac zabaw w ogrodzie dla swoich dzieci. W obi otrzymamy wysokiej jakości sprzęt, potężne maszyny, profesjonalne narzędzia, materiały do malowania i nie tylko.

OBI Bytom – opinie

Poniżej kilka opinii na temat Obi w Bytomiu. Źródłem opinii jest google maps.

Zobacz kontakt do   OBI Częstochowa

9 odpowiedzi na “OBI Bytom”

 1. Obsługa jak zawsze profesjonalna i na miejscu, współczuć można i trzeba warunków pracy, 33 stopnie o godzinie 10 rano im później tym gorzej, nie do wytrzymania, istna szklarnia, koszyki zdezelowane każdy jedzie w swoją stronę, a dyrekcja jak zwykle dba o siebie no tak klimatyzowane biuro jest to najważniejsze, fizol się nie liczy, liczą się wyniki. Robić, robić, sprzedawać!.Nic dziwnego, że doradcy zmieniają się częściej niż pogoda w Naszym kraju. W każdym razie tylko dzięki obsłudze na najwyższym poziomie miło jest zajrzeć i zakupić potrzebne rzeczy.

 2. Obsługa na dziale ogród bardzo kompetentna i cierpliwa – kupowałem basen.
  Do tego przy płaceniu były kłopoty z kartą i tu pani przy kasie dużo pomogła. OBI polecam

 3. Duży wybór produktów w dobrej cenie. Fachowa obsługa klienta. Służą pomocą i doradzą w wyborze.

 4. W porównaniu z obi w Czeladzi niebo a ziemia . Poza tym ze kasjerka wyglądała na nową i nie przeszkolona to super sprawa . Swoją drogą to nie wina kasjerki . Nie otrzymała wystarczającej ilości informacji po prostu . Ale dala rade i udało się wszystko kupic w miarę sprawnie . Na plus panowie magazynierowie . Pomogli doradzili . Super fachowcy . !

 5. Obi ogród Bytom to totalna porażka i bałagan kwiaty walajace sie po ziemi brak cen na półkach chamskie odnoszonie sie do klienta przez pracownika który twierdzi ,że nie bedzie szukał kwiatów ktore wybrałem. Pani kierowniczka działu ogród ktora zabrania pracownikom przygotowywania zamowień złożonych internetowo z odbiorem własnym i pracownicy muszą ją uświadamiać ze jest taka opcja zakupu.Życze powodzenia z taką ekipą !!!

 6. Usługa cięcia na słabym poziomie.
  Dwie formatki sklejki 3mm o śmiesznych wymiarach.
  Przycięcie dopiero na następny dzień w późnych godzinach południowych.. Mimo że siedzi dwóch „stolarzy” i popija kawę

 7. Bardzo dobra obsługa w Bytomiu przy ul. Chorzowskiej szczególnie na dziale z karniszami, pani Irena zawsze dobrze doradzi.

 8. Obsługa pomocna przy zakupach.
  Ceny na dobrym poziomie.
  Towar jest zawsze dostępny.

 9. Obsługa sklepu bardzo profesjonalna, otwarta i pomocna dla klientów. Szczególne wyróżnienie dla Pana Patryka ze stolarni, bardzo miły i uczynny pracownik. Dla wszystkich 5!!!