OBI Bydgoszcz

obi bytom godziny otwarcia

Obi w Bydgoszczy, to sprawdzony sklep z materiałami budowlanymi. Sklepy od lat ceniony na rynku.

OBI Bydgoszcz godziny otwarcia

Obi Bydgoszcz ul fabryczna 1 godziny otwarcia:

Poniedziałek 06:30 – 22:00

Wtorek 06:30 – 22:00

Środa 06:30 – 22:00

Czwartek 06:30 – 22:00

Piątek 06:30 – 22:00

Sobota 07:00 – 21:00

Niedziela zamknięte

obi logo zobacz godziny otwarcia

Obi bydgoszcz ul fabryczna 1

Adres OBI Bydgoszcz Fabryczna 1

ul. Fabryczna 1
85-741 Bydgoszcz

Obi Bydgoszcz telefon email

Infolinia OBI: +48 800 624 624
E-Mail: market_pl006@obi.pl

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc, w których od lat jesteśmy w stanie zadbać o kompleksowe, a tym samym niezbędne produkty nie tylko z zakresu wyposażenia wnętrz, jest OBI. Tak naprawdę sklep OBI to doskonałe rozwiązanie zarówno w przypadku urządzania mieszkania, jak i wykonywania w nim różnego rodzaju prac remontowo:budowlanych. Wspomniana kwestia związana jest z tym, że OBI może pochwalić się niezwykle szeroka, zróżnicowaną i elastyczna oferta handlowa, w której to można również znaleźć szereg sprawdzonych k niezawodnych materiałów budowlanych. Stąd też w OBI możemy liczyć m.in. na takie artykuły jak np. gotowe masy szpachlowe, farby lateksowe, panele, listwy oraz wiele więcej. I to właśnie m.in że względu na szeroki asortyment OBI od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem na rynku. Poza tym sklep OBI dba również o wysoką jakość oferowanych produktów. Ponadto, na co warto zwrócić uwagę, OBI dba również o ich bardzo atrakcyjne i konkurencyjne ceny.

Obi Bydgoszcz – opinie

Poniżej kilka opinii na temat Obi w Bydgoszczy. Źródłem opinii jest google maps.

Zobacz kontakt do   OBI Suwałki

7 odpowiedzi na “OBI Bydgoszcz”

 1. Generalnie ok…przydałoby się więcej obsługi w weekendy…ale to akurat utrapienie wszystkich marketów budowlanych. Obsługa w dziale ogrodniczym była oki….najlepsza była pani z infolinii…była tak snieta że myślałem że zaśnie 🙂 ale przekazała wszystkie informacje, więc nie mam uwag 😉

 2. Ceny ok, dostępność ok, obsługa dużo do życzenia. Tylko co się dziwić jak 1 osoba na dział gdzie masa zwykłych zjadaczy chleba męczą nie wiedząc co chcą. Dużo do poprawienia jest ale taki sklep takie zasady… Zawsze powtarzam ” Obi taka biedronka- leroy taki Piotr i Paweł” Pracownik to wizytówka. Zadbajcie bardziej o pracownikow to i więcej klientów będzie a nie większość z minami jak
  za karę. Pozdrawiam

 3. Dużo asortymentu obsługa kompetenta w zależności na kogo się trafi w moim przypadku pan dobrze doradzał i tłumaczył
  Ogólnie polecam.

 4. Market budowlany OBI z ogrodem zewnętrznym oraz punktem odbioru i dostaw.
  Dobrze rozmieszczone produkty uporządkowane w numerowanych alejach. Duża liczba pracowników w działach, jednak przy znacznym ruchu wydłuża się czas oczekiwania na konsultację oraz do kas marketu. Kasy usytuowane są przy wejściu głównym oraz przy wejściu do części ogrodniczej i terenu zewnętrznego.

 5. OBI to sklep wielkopowierzchniowy z produktami do domu i ogrodu. Oprócz narzędzi, roślin, mebli, oświetlenia i produktów do remontów posiada bardzo szeroką ofertę dodatków dekoracyjnych oraz technicznych.
  Sklep posiada część ogrodową, punkt dostawy i odbioru oraz duży parking zewnętrzny z miejscami dla niepełnosprawnych

 6. Duży asortyment, fachowa i bardzo miła pomoc (osobiście dział oświetleniowy). Znośne kolejki do kas, duży parking przed marketem.

 7. Umiejscowienie marketu tak jak konkurencja, jakość towarów podobna. Wadą są dużo wyższe ceny niż u konkurencji.